View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 28 apr 2010, 20:43:19
Sibel H's Avatar
Sibel H Sibel H este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: .... ....., Romania
Dieta: Atkins
Date: 158cm, 47.35kg
Mesaje: 955
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Remodelare corporala (impachetari cu infrarosu, vacuum, electrostimulare)

Citat:
Anterior postat de Naiara Vezi mesajul
Buna seara fetelor,

Si eu am facut vacuum (10 sedinte )si electrostimulare (10 sedinte), m-au aburit si am acceptat , dar nu va recomand .De la sedintele de vacuum am fost toata vanata, super dureros a fost . Este o slabire rapida si de moment. Dupa ce am citit ce a-ti scris va dau dreptate. Acum ( de 6 sapt) merg la sauna si piscina , o data pe saptamana si este super fain, la sauna chiar elimini toxinele .
... ..cred,ca a fost o experienta neplacuta pentru tine...este,bine ca te-ai apucat de noi activitati si tabieturi...ai, cheltuit si tu ceva banuti...a doua oara nu mai repetam aceleasi greseli..nu? ...
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-sibe...i-3587-41.htmlRade,atata timp cat respiri si Iubeste,atata timp cat traiesti !
Sibel H, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 637 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat