Subiect: Jurnal Lavydor'
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 03 mai 2010, 21:37:28
lavydor's Avatar
lavydor lavydor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mai 2010
Locaţie: Pordenone, Italia
Vârsta: 43
Dieta: Personalizata
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 877
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Lavydor'

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Deci tu aveai 52 acolo? si tu la ticker ai scris ca vrei sa ajung la 50
hai mai lavi. fi serioasa. ca erai slaba la 52 de numai. apai la 50. eu zic ca acum esti perfecta. vezi ca ti-am raspuns la subiectul cu nunta ca am vazut in intarziere ca azi am plecat la munca la amiaza.
pentru burtica daca vrei sa arate perfect(nu ca nu ar arata) poti sa fac abdomene. in scurt timp o sa vezi rezultate. dar sa nu te mai aud cu dieta, ca ne suparam
Nici nu stiti cat conteaza pentru mine fiecare rand ce il primesc din partea voastra. Sunt atat de fericita, ma simt deja mai bine in pielea mea. Andra, burtica nu e moale, cand mananc si un mar se umfla putin, doar funduletul este bombat si cred ca imi creaza o iluzie optica nefavorabila. Excelez in sentimente de bucurie la aceasta ora. Azi am fost plecata si am stat cu gandul la voi, abea asteptam sa vin sa citesc ce ati scris, acum intre a pune masa mai fac putin joc de falange cu cea mai mare placere. Cred ca ma afecteaza si ca nu am de munca caci aici, in Italia este foarte greu sa fac ceva cu care sa ma impac. In tara am fost jurist si am lucrat la birou notarial pe Carte Funciara si ca sa ajung in alta tara sa fac curatenie sau sa am grija de batrani este peste puterile mele asa ca incerc sa ma focusez pe alte lucruri si sa am rabdare, perfectionandu-mi limba in speranta unui loc de munca viitor mai bun cu sanse de progres...personal ca sa spun asa! O sa mai pun cate o poza cand mai fac, astept niste rochite pentru cununia civila, si va tin la curent cu indreptarile mele spirituale si alimentare. Ma bucur sa ma aflu printre voi, o sustinere ce am dorit-o si am gasit-o!
Răspuns cu citat