View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 20 mai 2010, 13:04:26
ancutzyka's Avatar
ancutzyka ancutzyka este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: Zaragoza, Spania
Vârsta: 32
Dieta: dieta cu 1200 calorii pe zi
Date: 172cm, 72.4kg
Mesaje: 93
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori intr-un mesaj
Implicit Re: De cate ori ma uit in oglinda ma ingrozesc!!Trebuie sa fac ceva - Jurnal Ancutzyka

da,adrianita,sa stii ca e ff buna ideea ta,ca atunci cand simti ca nu mai poti,sa citesti mesajele celor care eu reusit.Asta am facut si eu ieri si astazi am mers la scoala si colega de banca si-a cumparat o cutie de prajituri si culmea ca erau si prjiturile mele preferate insa (acum ma laud putin) nici macar nu am gustat,desi....le-as fi mancat pe toate de pofta.cand ma batea gandul sa iau ma gandeam la fetele care au reusit sa slabeasca si la cate au trebuit sa renunte si ele dar....au reusit,si m-am mai gandit ca numai astfel se poate realiza ceva,cu sacrificii,asa ca am trecut peste,am baut multa apa plata si....am mers mai departe.Acum sunt asa de mandra ca am reusit....
As iesi si eu cu catelul in parc dar nu am catel si...aici vremea e asa urata ca nici nasul nu-ti vine sa-l scoti afara,nu sa mai iesi la plimbare....diseara am sa ma reapuc de stepper ca inainte faceam cam cate o ora insa m-am lenevit si m-am lasat de meserie...

poooop
ancutzyka, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2294 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1777 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1003 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]