Subiect: Slabute inalte
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 22 mai 2010, 00:52:44
pucca's Avatar
pucca pucca este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 13 aug 2009
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Dieta: stil de viata sanatos
Date: 176cm, 65.4kg
Mesaje: 656
Aprecieri acordate: 8
Am fost apreciat(a) de 43 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Slabute inalte

Eu una, am momente cand ma simt ciudat fata de celelalte persoane si momente in care imi place sa fiu inalta. Dar.. in fiecare sambata seara intervine aceeasi problema la mine daca vreau sa ma fac mai eleganta: tocurile. Si imi plac totusi... dar ma simt atat de ciudat cand sunt pe ele... plus ca nu prea port, iar peste cateva ore ma trezesc cu o durere groaznica de picioare ca abia mai pot sa merg . Supravietuiesc ... incerc. Dar tocurile le pot purta doar la ocazii speciale. Poate in timp ma voi schimba.. deocamdata mi-e greu sa le iau mai des.

Mai demult imi doream sa fiu mica! Mereu eram cea mai inalta din clasa, prima la sirul de la sport. La inaltimea mea, imi place ca atrag atentia. Dar macar 2-3 cm nu m-as supara sa fiu mai scunda.
__________________
Hai la mine in jurnal!
pucca, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
pucca, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1973 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1456 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1199 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de pucca; 22 mai 2010 at 01:07:15.
Răspuns cu citat