Subiect: Jurnal Anndreea
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 30 mai 2010, 16:26:54
Un Pai Roz's Avatar
Un Pai Roz Un Pai Roz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 03 dec 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 36
Dieta: numar calorii
Date: 158cm, 80.2kg
Mesaje: 3.165
Aprecieri acordate: 241
Am fost apreciat(a) de 263 ori in 176 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anndreea

Citat:
Anterior postat de anndreea Vezi mesajul
mersi frumos
pai ..am gasit o dieta pe un site..tine 3 saptamanai dar presupun ca as putea sa o tin cat vreau..are de toate..insa dimineata nu tin cont de ce imi indica dieta sa mananc si mananc ceea ce mananc de obicei adica musli cu iaurt 0%grasime..apoi in prima saptamana: la pranz piept de pui cu salata si la cina o salata, a2a saptamana: acelasi mic dejun, la pranz peste cu legume iar la cina branza de vaci degresata, a3a saptamana: acelasi mic dejun,la pranz piept de pui cu salta si la cina iaurt dietetic sau salata; si pe langa cele 3 mese am 2 gustari

si ..am obs ca avem aceeasi inaltime..ce zici daca ne`am intrece in pierdere kilogramelor..poate ne motiveaza mai bine asta..eu vreau sa scap o data d kg astea ..nu le mai suport
suna bine dieta insa eu o consider cam plictisitoare. cum a zis si Roxi, e greu sa mananci in fiecare zi acelasi lucru si sa nu te plictisesti
plus ca plictiseala dulce intr un final la renuntare..
nu stiu cat este de ok ideea cu intrecerea, nu pentru ca pe mine nu m ar motiva, ci pentru ca tu ai inceput sa slabesti de curand deci kg tale se vor duce mai repede ca ale mele....eu luna trecuta am slabit un kg si luna asta tot un kg deci nu prea e target de intrecere....
plus ca eu as vrea sa slabesc inca 10 kg pana la sf anului, nu am un target apropiat pentru ca am pus kg astea in 3 ani si nu ma pot astepta ca organismul sa vrea sa renunte usor la ele....
o sa te mai vizitez sa vad ce mai faci cu dieta, spor!
__________________
Jurnal vechi :
JURNAL ALEXANDRA- UN PAI ROZ
Un Pai Roz, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.