Subiect: Despre facultate
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 13 iul 2010, 17:53:26
karmara's Avatar
karmara karmara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2009
Locaţie: Brasov/Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Nutritionist
Date: 172cm, 71.9kg
Mesaje: 352
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Despre facultate

Ati atins un punct sensibil.

Eu am terminat Inginerie Electrica si Stiinta Calculatoarelor, specializare: Telecomunicatii in Brasov, si dupa ce m-am chinuit si stresat 5 ani, si apoi m-au picat si la licenta ca erau ei nervosi pe mine ca am lipsit de la cursuri destul de mult, pe nedrept de fapt. Dar am scapat in sfarsit de tot de ea de 1 an jumate.

Si acum sunt intr-o situatie destul de trista ca nu-mi gasesc deloc job in domeniu, am nimenit si intr-o perioada proasta, stiu.

Dar chiar asa
Am mai fost la interviuri si e f greu, ori sunt altii care au experienta, ori care au cunostiinte mai solide si oricum aplica sute de persoane la un post.

Am ales totusi acest domeniu ca a fost singurul care m-a atras mai mult, ca mi-au placut materiile reale mai mult, chiar daca la romana la bac am luat cea mai mare nota din liceu si la mate si fizica note micutze.

Si ca ma gandeam ca e de viitor, si ca ma pasioneaza tehnologia, aparatele de tot felul si computerele.

Asta e, ma gandeam sa ma duc ca voluntar la vreo firma, dar nici asa nu stiu cat de dispusi sunt..
__________________
Jurnalul meu

Ultima dată editat de karmara; 13 iul 2010 at 17:55:57.
Răspuns cu citat