View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 13:37:09
minouse's Avatar
minouse minouse este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: Sibiu/Cambridge, Anglia
Vârsta: 30
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 50kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Renuntat la droguri - slabire, tulburari memorie

Citat:
Anterior postat de karmara Vezi mesajul
Vad ca locuiesti in Belgia, deci nu prea esti in tema cu ce se intampla pe aici cu "drogurile"..

Aici a aparut brusc de vreo 2 ani o multime de magazine de vise care comercializeaza droguri facute din substante legale, adica au fentat legea.

Sunt care se fumeaza dar mai naspa sunt cele care se trag pe nas, "sarea de baie", cum au numit-o undercover. Asta e mai periculoasa....
.......Ce s-a ales de tara asta, ei la asta chiar nu ma asteptam s-o aud, dar in ultima vreme nu ma mai surprinde nimic legat de Romania Nu e de mirare ca avem o anumita reputatie printre straini.....Pacat caci printre atatea prostii mai avem si persoane cu o minte luminata sau care ar putea pune in evidenta tara cu ceva bun dar acolo nu stiu sa pretuiasca persoanele care au ceva in cap si muncesc din greu.

Oricum boogy felicitari pt realizare, nu e usor sa invingi drogurile odata ce te-ai apucat de ele, cat despre problema ta cred ca cel mai bine e sa consulti un medic.
__________________
People aren't looking for the meaning of life as much as they are looking for a reason to live
Răspuns cu citat