Subiect: Colega mea
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 19 iul 2010, 12:59:48
cristiniq's Avatar
cristiniq cristiniq este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Dieta: South Beach
Date: 167cm, 49kg
Mesaje: 366
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Colega mea

Citat:
Anterior postat de mishutza Vezi mesajul
cred ca v-am mai povestit de o colega de a mea de la curs,ce arata bestial.are 52 de ani.doar fata o tradeaza,ii dai cam maxim 42.de corp nu va spun.poarta maieuri fara sutien,fustite si blugi stramti,are o carne tare si o piele perfecta.ma socheaza mereu mainile ei,nu are pielea de pe brate deloc lasata.poate purta absolut orice,si nu e penibila.nu ma intelegeti gresit,nu e slaba si atat,e pur si simplu tonifiata.
Astazi am stat la o tigara cu ea(doar eu tigara).are 5 copii.cel mai mare are 32 de ani.
mi-a povestit ca dupa ce l-a nascut pe ultimul avea 100 de kg in cap.si atunci s-a apucat de sport,pt ca oasele ei dadeau semne de oboseala,incepusera problemele de sanatate.nu am crezut niciodata ca femeia asta cu pielea perfecta a putut odata avea 100 de kg.
Mi-a povestit ca e dependenta de jogging si inot.ca totul e ca un cerc,sport,mancare,sanatate.ca inca isi aduce aminte ce haine si-a cumparat cand i-a aratat cantarul cu 30 de kg mai putin.
Acum s-a ingrasat 10 kg,dupa parerea mea arata perfect,ma intreb cum arata cu 10 mai putinea imi spunea ca era prea slaba,acum cu scoala nu mai are asa mult timp de sport.si stie ca daca se apuca iar de alergat,in maxim 2 luni cele 10 kg.hmm,ce cool o fi sa iti poti controla asa greutatea,ma gandesc eu.
Deci se poate fetelor.se poate ca dupa ce ai 100 de kg,sa ajungi la 52 de ani,si sa faci geloase fete de 27,ca nu is singura de se holbeaza la ea.daca o vezi de la spate,adica sa nu ii vezi fata,pt ca totusi,are riduri si se vede ca e trecuta de prima tinerete,nu ii dai mai mult de 25 de ani.

vreau sa fiu exact ca ea!!!
Răspuns cu citat