Subiect: Jurnal Sashy
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 17 iul 2010, 06:54:11
sashy's Avatar
sashy sashy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 iun 2010
Locaţie: cartier Moldova, Romania
Dieta: rina
Date: 162cm, 73.8kg
Mesaje: 326
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: 3 zile -4 kilograme

Buna fetelor.
Eu a trebuit sa incep cu o astefl de dieta pentru ca altfel nu ma pot stimula.
La mine e mai greu cu miscarea deoarece am niste probleme si nici organismul nu ma ajuta foarte mult.
Trebuie sa recunosc ca problemelor li se asociaza si comoditatea si nefacnd parte din modul meu de viata pur si simplu uit sa fac miscare... Sngura mea miscare este atunci cand ies cu cainii la plimbare .

Multumesc celor care s-au gandit la mine.
Intradevar fortata dar a dat randament.
Am decis sa imi "stramtez" stmacul cu ea practic .
M-am inarmat cu un blander facator de minuni si ma ajuta si el.
Acum 3 zile aveam 69.5, astazi dimineata aveam 66.5. Deci 3 kilograme

Trebuie spus ca in aceste zile am baut ffff multa apa, ceea ce nu fac de regula, painea prajita a fost de tarate, si au fost alimente pe care am uitat sa mi le iau(banane). Referitor la apa am baut apa calda (vezi regimul cu apa calda). Apa calda mi-a mentinut senzatia de sete si m-a ajutat sa consum foarte multa.
Ca sa imi creez senzatia ca beau ceva bun, fructele care le-am avut de consumat le-am facut suc.
Aseara nu am mai rezistat si mi-am umflat stomacul (in ziua 3) cu o salata de patrunjel+juma de cana de morcov ras+ o conserva de ton

Astazi imi rezerv o zi normala de mancat (cu grija la cantitati).

De maine , in functie de cum ma simt, incep dieta cu orez de 4 zile sau dieta astronautului.
Un lucru e clar: pana la ziua mea , pe 14 august, trebuie sa dau jos multe kg. Acesta este cadoul pe care mi-l fac singura.

Va pup si va tin la curent in cadrul altui topic.
Ce pot sa va spun este ca aceasta dieta intradevar te slabeste fizic, insa te intareste moral.
Bafta si voua!

P.S Cum imi realizez stikerul corect? Am incercat si nu imi iese