View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 27 iul 2010, 00:20:53
ali_lumi's Avatar
ali_lumi ali_lumi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 19 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Stil De Viata Sanatos + Sport
Date: 161cm, 50kg
Mesaje: 7.308
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Ce seriale urmarim?

Citat:
Anterior postat de kore Vezi mesajul
cum spuneam in postul anterior eu sunt inebunita dupa seriale...urmaresc foarte multe... de asta am si ajuns la 90 kg pt ca am stat toata ziua in pat si am vizionat si cate 14 ore pe zi
stiu...sunt nebuna sau mai bine zis dependenta...dar incerc sa ma controlez...e la fel ca si cu mancarea...din momentul ce dau "play" nu pot sa ma mai opresc
unii pot considera ca am o problema serioasa...eu zic ca au dreptate
dar acum sa revenim la ce vroiam sa spun initial...am venit cu listuta aproape completa cu serialele pe care le-am urmarit sau le urmaresc...nu in ordinea preferintelor
ca sa intelegeti cat sunt de "into" seriale...am chiar o lista in fata biroului cu toate serialele, in ce zi apar, la ce sezon au ajuns si la ce episod am ajuns eu...si acum in vacanta am completat lista cu data cand va incepe sezonul nou
Supernatural-unul din serialele mele preferate-am vazut toate sezoanele de 3 ori si acum urmeaza a4a
Sex and the city-am vazut toate sezoanele cap-coada de 4 ori
Gossip girl
Desperate housewives
Dark blue
Bones
CSI NY
CSI Miami
CSI Las vegas
Criminal minds
Grey's Anatomy
Private Practice
Trinity
Being human
The vampire diaries
The beautiful lofe
Modern family
Weeds
Entourage
True blood
10 things I hate about you
Cougar town
Flash forward
How I met your mother
How to make it in America
Secret diary of a call girl
Human target
Lie to me
House MD
NCIS
NCIS LA
Preety little liars
The Mentalist
Two and a half men
24
si lista e mai lunga...dar ar fi bine sa ma opresc
oau ce multe sunt ...ma gandesc ca nu are rost sa calculez cate zile din viata le-am pierdut uitandu-ma la seriale
Pai daca e so luam asa 3 sferturi din ce ai scris tu aici , le urmaresc mereu eu facusem un top 3 .
App: mare fan sex and the city
ali_lumi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1826 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1309 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1568 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat