View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 18 feb 2009, 17:54:21
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de Bianca Vezi mesajul
e langa mine dar nu prea am parte de sustinere ... nu prea poate el sa conceapa ce inseamana regim si precum daca un fumator iti spune de 10 ori ca se lasa si tu il vezi ca fumeaza - nu il mai crezi data viitoare cand zice - asa am ajuns si eu - de 2 ani tot zic ca o sa slabesc si mai mult ma ingras decat sa slabesc - mi se pare mie ca nu prea ma sustine moral cand zic : "Iar ma apuc de dieta" - deh acuma am si eu pretentii sa vorbesc cu el cum vorbesc cu voi aici - cam slabe sansele nu ?
ai si tu partea ta de vina ai promis niste lucruri dar nu le-ai facut in acel moment e normal, ca si-a directionat atentia in alta parte
de data asta mai bine nu spune nimic si doar fa acel lucru, si important pina la capat
asta am auzit tot timpul de la al meu, cand veneam cu marea decizie de a slabi, pina ce intr-o zi nu am mai spus nimic si doar am facut-o
cu siguranta ca nu ii intereseaza acest capitol "diete"
dar am observat ca atunci cand zic ca vreau sa mergem in parc sa mai fac un pic de miscare, merge, ce-i drept nu alearga cu mine dar macar e acolo
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat