View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 30 aug 2010, 09:36:29
zuzi's Avatar
zuzi zuzi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 29 aug 2010
Locaţie: valcea, Romania
Dieta: fara paine,dulciuri si grasimi
Date: 165cm, 89kg
Mesaje: 4.556
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Cum sa ne abtinem. Ghid pentru slabute

buna fetelor,sant zuzi si o motivatie care m-a facut serios sa ma gandesc la slabit deadevaratelea poate parea un pic bizara dar asta e,ieseam in oras cu femei de varsta mea si spre surprinderea mea ele erau privite si eu ignorata ,asa mi-am dat seama de situatia in care ma aflam.cred ca orice femeie doreste sa fie admirata si sa se simta sigura pe ea, pe cand problema kilogramelor mie personal imi da un complex de inferioritate,m-am retras in lumea mea ma consolam ca sant maritata si asa ca pot sa mai gust ceva, ca sotul ma iubeste oricum,dar problema e ca hainele nu stau bine pe mine,sanatatea se duce,la strand si alte placeri le-am eliminat asa ca sant foarte hotarata sa slabesc.va pup si bafta la toate slabutele
zuzi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1769 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1252 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 478 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat