Subiect: Off-topic
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 20 sep 2010, 10:56:40
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Intrebarea "alimentul cutare ingrasa?"

Citat:
Anterior postat de MCS Vezi mesajul
Waw, Countess, ce polemici ai starnit!
Countessa noastra e superfata si sunt sigura ca nu a avut intentii rele si nici nu a fost rautacioasa.
Eu, impartiala ca tot romanul , inteleg ca s-a referit la faptul ca exista deja un set de informatii de baza deja publicate si dezbatute pe forum, pe care oricine se hotaraste sa slabeasca ar trebui intai sa le citeasca si sa si le insuseasca. Ele contin deja raspunsul la un numar mare de intrebari. Si chiar daca ai ratat ceva, poti oricand sa revii la ele sa te lamuresti.
Eu una asa am procedat cand am aparut si intr-adevar m-au scutit de cateva zeci de intrebari.
Dar poate nu toata lumea are rabdarea sa se documenteze intai ca sa inteleaga cum e cu slabirea, sa sintetizeze informatia si atunci...asta e...mai apare si genul asta de intrebare.
Dar decat sa ne certam...mai bine un cantec vesel sa cantam ! Si sa mai slabim niste kilograme!
Daca stiam ca o sa fac atatea valuri cu comentariul meu, as fi tacut din gura, vorba aia, ramaneam filosof.

Eu nu am vrut sa fiu rautacioasa cu nimeni, nici nu am vrut sa insinuez ca forumul ar fi nefolositor, ci din contra, ca nu este folosita informatia de pe el, adica unele persoane nu au rabdare sa caute daca nu cumva a fost pusa aceeasi intrebare inainte de a posta. Ma intreb cate dintre ele arunca macar un ochi pe sectiunea pt nou venite.
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat