View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 12 oct 2009, 17:57:18
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: Idei de munca la domiciliu

Laura,de vandut nu am vandut nimic pana acum,nici nu am incercat prea tare.. E doar un hobby pt mine,in schimb nu am prietena care sa nu aiba macar 3 perechi de cercei de la mine.Cred ca am dat mai mult de jumatate din ce am facut,si ma simt tare bine cand le vad incantate,ca ele vor cerceii,ca ele imi dau bani pe ele numai sa le dau.E cea mai buna metoda de relaxare pt mine,din pacate timpul imi este limitat,astfel as face tone cred.Accesoriile eu le dau comanda tot pe net,ca si fimo de altfel,perlutele sunt singurele de le cumpar din magazin pt ca trebuie sa le vad,sa le simt,ihihih.Sunt si in Romania siteuri specializate in vanzarea chestiutelor metalice,dar din pacate iar nu iti pot da linkul.Dar cauta tu bine,ca sigur gasesti,am gasit eu din intamplare situl specializat,sigur il gasesti si tu.Cauta de exemplu accesorii cercei ,ar trebui sa gasesti
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat