View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 20 feb 2009, 18:05:22
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de Bianca Vezi mesajul
eu am un mare dusman, il cheama Timpul...incerc sa evit monotonia dar nu am timp sa gatesc in fiecare seara alt fel de mancare si de asta patesc ce patesc .. si acuma problema a fost accentuata de faptul ca nu am bani ...ca daca stateam mai bine la capitolul asta imi luam mai multe fructe si legume - asa eu am incercat saptamana asta sa ma descurc cu ce e prin casa
incerc sa corectez problema dar nu prea pare sa rasara soarele si pe strada mea in urmatoarea luna
nu fi pesimista. norii vor trece si va rasari si soarele in casa ta. si eu nu prea sunt intr-o perioada chiar roz, dar vorba aia cand mi-o fi mai rau asa sa imi fie. nu trebuie sa te cuprinda tristetea si depresia, este important sa ramai calma si sa fii cat mai vesela. si asa stiu ce inseamna sa ai kg in plus, pe care te-ai saturat sa le cari dupa tine, daca te mai lasi influentat si de faptul ca nu prea ai banuti, etc trebuie sa te sinucizi direct. am fost mai directa, scuza-ma. dar orice ar fi trebuie sa fii happy, altfel risti sa atragi lucrurile negative in locul celor pozitive
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat