View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 06 ian 2011, 09:14:19
zozolina's Avatar
zozolina zozolina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 42
Dieta: 1200 calorii
Date: 165cm, 66.6kg
Mesaje: 1.564
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 13 ori in 12 mesaje
Implicit Re: Slabute din Vaslui

Citat:
Anterior postat de gogoasaindesata Vezi mesajul
buna! iti multumesc mult pentru sfaturi!desi stiut ca nu e foarte bine,nu mi prea place sportul.am mai alergat pe stadion o perioada sau am facut cate jumatate de ora de exrcitii acasa!toate astea insa nu au fost regulat am facut o perioada iar m am lasat si tot asa!in ceea ce priveste alimentatia dimineata mananc lapte cu cereale de la sanovita,la pranz de cele mai multe ori piept de pui la gratar sau ceva care sa aiba carne de pui (mai mult fiert decat prajit sau cu putin ulei) si eventual ceva garnitura de legume.seara nu prea mananc de obicei mananc multe portocale sau kiwi.mancand asa am reusit sa slabesc am avut 63kg si acum am 57kg.desi mananc in continuare cam la fel nu mai reusesc sa dau nimic jos ca sa ajung la 53kg.nu stiu cum sa fac sa reusesc sa mai dau jos din kilograme.
Sa aveti o zi buna si mult spor in pierderea kilogramelor!pupici
Ar fi bine sa gasesti un sport sa il practici....sunt asa de multe...poti face numai acasa sau la sala..sau in ambele particum am facut eu o perioada..si ar trebuie sa reincep..fiindca sarbaortile si-au pus amprenta pe corpul meu...iar legat de mancare e clar ca tb sa faci o schimbare...din cate stiu eu fructele au zahar si mancate seara..nu prea e bine..mai adauga niste branzeturi slabe..de ex..faci o salata seara cu rosii castraveti, putina telemea mai putin sarata..sau o supa ...mie mi s-a potrivit ff bine dieta South Beach am slabit in 2 sapt 3,5 kg...si nu am simtit foame sau ameteala m-am alimentat ff bine...
Succes
__________________
Target great abs :http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...lina-2600.html
Răspuns cu citat