View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 18 mar 2011, 19:43:38
Cheruzika's Avatar
Cheruzika Cheruzika este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 15 dec 2010
Locaţie: Craiova/Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mananc sanatos
Date: 165cm, 78kg
Mesaje: 11
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Lipsa vointei m-a adus in aceasta situatie... Jurnal Cheruzika

Buna
Cand citeam ce mi-ai scris ma si vedeam in baie chinuindu-ma sa ma spal exact cum faceai si tu. Acum imi vine sa rad pt ca m-am mai obisnuit cu el...mai am putin si il dau jos, dar la inceput imi venea sa plang... In momentul acela ma gandeam la persoanele care duc o viata intreaga o astfel de povara si realizam cat de norocoasa sunt, pt ca nu este decat pt o scurta perioada de timp si apoi viata mea o sa revina la normal. Timpul mi-l omor citind,ma mai uit la documentare...la cate un film...diverse...din pacate nu am la mine niciun goblen. Mama mea are aceasta pasiune daca era langa mine (ea fiind in Craiova, eu in Bucuresti), as fi imprumutat unul pe care sa il lucrez cu manuta mea. In ceea ce priveste scarpinatul am apelat la o rigla de 30cm...daca aveam una mai lunga nu imi strica
__________________
Vreau sa fiu o mireasa frumoasa...este un vis care vreau sa devina realitate!
Cheruzika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat