View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 07 apr 2011, 20:19:10
kathyk's Avatar
kathyk kathyk este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 31 mar 2011
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 40
Date: 163cm, 58kg
Mesaje: 75
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Diferenta de varsta in cuplu

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul

Exceptii de la regula exista intotdeauna,insa fara intentia de a fi rautacioasa in cele mai multe cazuri diferenta se simte.Si poate ca n`o simti acum,dar cu cat veti inainta in varsta se va simti.Eu va doresc sa nu fie asa,dar tare m`as mira.Si nu spun acum ca nu va veti mai iubi...ci doar ca odata cu inaintarea in varsta vei simti unele diferente in comportament si gandire.
Eu vorbeam de prezent..ca viitorul nu ni-l stim niciuna.Eu sper sa fiu si in viitor asa de fericita si implinita cum sunt in momnetul asta si tot in acest moment nu simt diferenta de varsta.Ba dimpotriva,el e mai copilaros si eu parca m-am nascut batrana...Fiecare relatie are dinamica ei,in care nu cred sa intre absolut varsta..Si asa,de curiozitate,tu zici ca se vede diferenta intre mama ta si tata,dar pe mama ta ai intrebat-o?Ea o simte?>
kathyk, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1489 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 972 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat