View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 27 apr 2011, 10:07:30
Michelina's Avatar
Michelina Michelina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: Relatia dupa inselat

Aceeasi situatie si la mine - doar ca sotul meu ( nu era sotul meu atunci) a fost cel care inca mai explora. M-a deranjat ca m-a mintit - mai ales ca nu-i cerusem o relatie exclusiva - el era cel care insista pe ideea de relatie exclusiva si casatorie. Mi-ar fi placut mai mult sa fie sincer si sa aiba incredere ca pot intelege. Pana la urma am ajuns la concluzia ca suntem potriviti impreuna si ne putem oferi intelegere pana la adanci batraneti si ne-am casatorit. Nu i-am reprosat niciodata - nici macar cand ne-am mai certat acea perioada. Eu am trecut destul de usor peste. Dar eu n-am fost niciodata o femeie geloasa si cred sincer in dreptul fiecaruia de a alege ce e mai bun si mai bine pentru el.
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat