Subiect: Soacra
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 15 ian 2010, 09:34:41
pamy's Avatar
pamy pamy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 41
Date: 173cm, 92.8kg
Mesaje: 3.741
Aprecieri acordate: 47
Am fost apreciat(a) de 98 ori in 74 mesaje
Implicit Re: Soacra

vai sakura cat am mai ras

da si eu am soacra si regret ca nu am si socru sa o mai tempereze

si ce ma mai pupa (eu uram asta nu sunt o pupacioasa nici cu cele mai bune prietene .. poate sa nu ne fi vazut ceva luni sa am asa scapari) si ce ma mai pupa in **** si totul dulce si frumos de ma lua grata ... doar ca eu nu sunt asa usor de cucerit si am invatat sa cunosc oamenii de la 1 intalnire si ceva nu ma lasa sa ma atasez

si da s-a demonstrat a fi teatru ... o data doemeam la ea si cand m-am trezit am auzit cum ma barfea cu o vecina si o data s-a luat de mine din senin si cam atat ... s-a dus toata bunavointa mea

a si eu i-am spus de la inceput ca mama e doar mama mea si eu nu am cum sa ii spun mama si a zis ca intelege si dupa un an a inceput sa tipe la mine ca eu nu o respect ca nu ii spun mama ... dar cred ca si daca era mama mea nu ii mai spuneam mama dupa o varsta ... imi strica ziua subiectul

asa ca slabuta ... relatia trebuie pastrata de suprafata de obicei sa iti iei o carapace la tine ... NICIODATA sa nu ii spui o problema ce o ai cu baiatul ei ... asta e probata pe mei multe 'soacre' ele par ca te inteleg dar oricum tu esti de vina mereu .... mai bine te plangi la oo tanti in autobuz decat la soacra
Răspuns cu citat