View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 04 iun 2011, 10:53:22
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal andy - Dieta Scarsdale

Citat:
Anterior postat de andy Vezi mesajul



Salut Adina! Este clar caa kg le al luat de a lungul timpului dar noi intotdeauna vrem sa slabim f repede fara sa ne gandim ca poate kg astea in plus le am luat poate in doi ani si acum vrem sa scapam de ele printr o minune. De multe ori vad f multe fete p strada slabe dar nu fac nimimc pt a fi si eu la fel. Ma enervez f tare cand ma duc sa mi cumpar hainute si nu mi vine nik bine, dar pana la urma singura vinovata sunt eu.
Tu ce dieta urmezi? Si c sport poti sa mi recomanzi,sunt destul de scunda si am picioarele enorme.
As putea incerca sa alerg desi nu imi pot alerga mult simt ca ma sufoc,pana la urma toate sunt probleme si nici nu am inceput dieta
Hey
Stiu cum e Dar stai linista, toate slabutele au trecut prin asta si ai de unde sa inveti Sigur de vor ambitiona povestile lor de succes
Eu tin dieta personalizata cu 1000-1100 calorii Ti-am vazut pozele Ai conformatia precum o colega de-a mea dar stai linistita fiindca poti rezolva problema si cu picioarele mai grosutze
Hm..Ai mai practicat sport inainte?Ca sa te indragostesti de el, poti incepe cu activitati placute, gen mersul pe bicicleta, pe role, inotul ca tot a venit vara acum Sau daca iti place sa dansezi poti opta pentru cateva programe de pe net gen Zumba, Rockin' Body by Shaun T, Hip Hop Abs by Shaun T Daca ai deja rezistenta crescuta, atunci sunt si mai multe lucruri pe care le poti face Vad ca ai un program incarcat din cauza serviciului Dar macar 3 zile pe saptamana incearca sa faci sport
Pai si de ce nu iei o gustarica la 8 jumate?Si eu tot asa patesc din cauza scolii Ma trezesc la 5 jumate, iau o gustare pe la opt si de-abea la 2 mai apuc sa iau pranzul.Nu prea e bine asa, se incetineste metabolismul dar n-avem ce sa facem.Oricum, trebuie sa iti inveti copul cand sa iti ceara mancare si totul va fi ok