View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 23 iul 2011, 21:50:41
alecsutzza's Avatar
alecsutzza alecsutzza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iul 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 33
Date: 156cm, 47.1kg
Mesaje: 24
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal alecsutzza

A mai trecut o zi si pot sa spun ca sunt mandra de comportamentul meu in ultimul timp si asta pentru ca in fiecare zi a aparut cate o ispita in timp ce mai ieseam cu fetele la plimbare...ba o inghetata,ba seminte,sucuri,sa nu mai vorbim de mc sau kfc...si de fiecare data am zis NUUUU...lucru pe care nu il faceam inainte.Maine este testul final daca pot sa ii zic asa...mergem in vizita la o matusa....cea mai buna bucatareasa din familie...de unde nu poti sa pleci decat cu burta plina ...asa e traditia....si va trebui sa stau ferma pe pozitie sa zic NU in continuare si sa fac alegerile corecte(sper sa rezist).
Si la capitolul sport am avansat,mi'am creat locusorul meu in camera,am reusit sa pun cateva programe pe dvd ca sa nu ma mai chinui din dormitor sa vad la calculatorul din sufragerie..volumul la maxim si tot asa....si m'am hotarat sa incep cu Turbo Jam(rog fetele care au mai facut TJ sa ma ajute cu cv sfaturi),mi'a placut mai mult spre deosebire de restul,in special muzica si ca te motiveaza sa continui...sper doar sa ma tin de treaba in continuare
__________________
Jurnal alecsutzza