View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 30 ian 2010, 11:34:09
Kitkat's Avatar
Kitkat Kitkat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Dieta: South Beach
Date: 168cm, 54.5kg
Mesaje: 332
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Metode Anticelulitice

La mine au functionat destul de bine impachetarile cu parafango in tunel cu infrarosii. In mod normal am celulita vizibila doar in zona de sub fund, dar cand am inceput sa iau anticonceptionale imi aparuse mult mai multa: in toata partea de sus a picioarelor, pana la genunchi, si in spate si in fata!! Nu se vedea foarte tare, doar un pic, dar in mod normal nu trebuia sa se vada nimic pe acolo. Oricum, mi-am facut abonament la un salon, si am facut vreo 8 sedinte de impachetari cu parafango in tunelul cu infrarosii... si a functionat! Am scapat de celulita care aparuse de la anticonceptionale, a ramas in schimb cea pe care o am de ani de zile (sub fund), dar tot e mult mai bine asa! Am "ajutat" impachetarile si cu o cura de dezintoxicare de 3 zile.

La mine in cazul celulitei abia instalate a dat rezultate cand merg iar in romania imi fac din nou abonament.
Kitkat, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1963 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1446 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1189 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat