View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 18 oct 2011, 17:45:26
Shania's Avatar
Shania Shania este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 feb 2011
Locaţie: RO, Romania
Vârsta: 34
Dieta: SPORTul - Cea mai buna dieta! :)
Date: 158cm, 98.6kg
Mesaje: 110
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Sport- Pump It Up

Citat:
Anterior postat de adrianapop78 Vezi mesajul
sunt super exercitiile mama le ai facut pe toate deodata .No veizi eu la exrcitiile astea nu am spor fac 15 minute maxim si ma las oare de ce?
Buna Adriana,

Nu le-am facut pe toate deodata. Insumate cred ca sunt aproximativ 90 min. Nu e chiar asa mult pt cineva cu conditie fizica, pt ca ai si timp de respiro cat de cat si cand mai auzi si muzica de pe fundal chiar nu te poti opri si ti se par usoare. Ultimile 4 clipuri le incerc maine, ca astazi am facut doar ``Pump It Up``- High Energy si ``Pump It up`` de la Part 1 la Part 8.
Am dat din intamplare peste filmuletele astea ca eram in cautare de ceva nou si cum le-am vazut am zis ca merita incercat apoi le-am pus pe site sa stie si alte slabute de ele poate le vor fi de folos.
__________________
''Daca tu nu ai grija de corpul tau, cum poate corpul tau sa aiba grija de tine?''


Shania, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Shania, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2261 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1744 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1228 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat