View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 19:43:55
anca2011's Avatar
anca2011 anca2011 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 08 iun 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Dieta: south beath faza 2
Date: 163cm, 62.9kg
Mesaje: 626
Aprecieri acordate: 78
Am fost apreciat(a) de 113 ori in 76 mesaje
Implicit Re: Slabute Vintage de Craciun

Citat:
Anterior postat de nicoleta1983 Vezi mesajul
M-am intors,fetelor!Sper sa ne cunoastem mai bine pe parcursul concursului si sa schimbam experiente care sa ne ajute sa ne atingem scopul.Eu as vrea sa ajung la 60kg pana la Craciun,iar pana la finalul concursului la 57kg.Sa vedem ce o iesi.Sunt in a 3a zi de regim si ma simt super.De ieri m-am reapucat de start walking.E bine!Voi cum stati?
eu pana de Craciun as fii multumita daca as slabi 3-4 kilograme .de maine ma apus si eu de start walking mai fac bicicleta si aerobic .sper ca dieta si miscarea sa isi spuna cuvantul cat mai repede.tin dieta dunkan de 6 zile . in perioada de atac a fost un pic dificil dar acum sunt la croazieza, mi se pare mult mai usor .prietenul meu ma sustine si el nu manca in fata mea alimente nepermise la dieta mea( lol este fericit ca avem mai multa carne in frigider se saturase sa vada mai mult legume).
anca2011, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1536 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1019 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 503 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat