Subiect: Jurnal Zmg
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 08 dec 2011, 14:53:11
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zmg

Citat:
Anterior postat de zmg Vezi mesajul
Nico, ms de primire si sfaturi. Ti-am citit jurnalul si te admir pentru perseverenta pe care o ai. De asta mi-e cel mai frica, ca n-o sa am puterea de a ma tine de program. As vrea ca totul sa devina ceva firesc. Sa ma duc la sala de placere si nu din obligatie. Mancarea nu e asa o problema pentru ca in ultimii ani am invatat sa fac alegeri sanatoase. Mai greu va fi sa introduc 3 mese si 2 gustari pe zi. A, si sa beau 2 litri de apa. Inca sunt pe la 1 litru si un pic.

Sper din tot sufletul sa reusesc. Imi doresc un copil si as vrea sa dau macar cateva kg jos.
salutare!!!
multumesc ca ai trecut pe la mine prin jurnal!!!
si eu mai am muuuuut pana sa ajung acolo unde imi doresc!!!!
dar nu ma las!!! trebuie sa reusesc!!!!
voi fi cu adevarat o mamica sexi!!!!

eu fac sport acasa ,de pe filmulete luate de pe net!
Citat:
Anterior postat de zmg Vezi mesajul
D'asta vreau sa ma duc la sala. Sunt convinsa ca acasa nu m-as tine. Intotdeauna apar "lucruri" mai bune de facut.
M-am interesat de sala. Maine vreau sa fie prima zi cand ma duc. Revin cu detalii
O zi frumoasa si tie!
super ca te-ai hotarart sa mergi!!!!multa bafta!!!
o zi minunata!!!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]