View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 26 ian 2012, 17:29:10
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Comportamentul la sala....

Citat:
Anterior postat de dorutza Vezi mesajul

si eu sunt rusinoasa.. cel putin la partea de jos, cu partea de sus n-am treaba
cand mergeam eu la sala doar cand faceam sauna ma dezbracam (ramaneam in chilotii de la dres de baie si prosop, si prosopul il dadeam jos ca era cald) era mai complicat cu dusul dupa aia si cu shimbatul dar cel putin pastram prosopul pana ma schimbam
dar erau fete care dadeau jos prosopul se stergeau frumos se imbracau si gata..
faci cum te simti tu bine
daca n-ai nici o treaba defileaza si tu de ce nu? ai corp frumos
Dorutza draga...nu e vorba de corp aici si daca ai arata ca Miss Univers...etc. nu cred ca as umbla pe colo ca ele
Asa si eu, cu partea de sus nu am mari probleme ca nah... ar fi culmea. ele in pielea goala, si eu sa mai imi fac probleme si pentru 2 perechi de sani Glumesc
Chestia e ca... mi se pare ceva foarte
Sa nu mai zic ca unele sunt chiar exagerate... acum nah fiecare e cum vrea, dar sa nu uitam de bunul simt, nu?
Ce sa iti zic , la noi este un cuier doar pentru 5 dusuri sau 4 nici nu am vazut bine ca eu am intrat in primul , unde era cuierul ca apoi ce fac , pun halatul in cuier si ma duc dezbracata la dus? nu stiu ce ma fac daca vreodata e ocupat acel dus

Citat:
Anterior postat de jess Vezi mesajul
ce haioasa ai fost, andrutso!
Si la mine la sala la care umblam anul trecut femeile umblau dezbracate, se dadaeau cu crema etc; dar eu imi vedeam de treaba mea, imi luam hainele in dus si le atarnam sus ca sa nu le ud in timp ce faceam dus
Eu chiar cu hainele nu ma duc la dus Ma dezbrac in vestiar si imi iau halatul pe mine, apoi ma indrept spre dusuri Si sa vreau nu am cum, ca sunt inalte dusurile. asa ca sper sa gasesc mereu acel dus care e langa cuier liber
Răspuns cu citat