Subiect: Jurnal Oana
View Single Post
  #104 (permalink)  
Vechi 09 sep 2011, 20:50:25
alynacrystyna's Avatar
alynacrystyna alynacrystyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Sebes, Alba, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 56.6kg
Mesaje: 20.621
Aprecieri acordate: 66
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 342 mesaje
Implicit Re: Jurnal Oana

Citat:
Anterior postat de oanna14 Vezi mesajul
Deci,treaba sta in urmatorul fel:Aceste zile de dieta nu au decurs tocmai ok,desi sunt mandra ca am facut destul sport.In ultimele zile am avut parte numai de tentatii,iar asta m-a adus la disperare.A mai fost si faza cu cantarul care m-a dezamagit complet
Ma gandeam ca daca tot incepe scoala sa ma apuc din nou SERIOS fara nicio abatere.O sa fiu ocupata 70% din zi,ceea ce imi va lua gandul la mancare.
Incurajari nu primesc destule,noroc de acest site si de aceste slabute minunate-voi!
Asa ca de maine..INCEPEM IN FORTA!!
iubita, iti dai seama ca eu sunt alaturi de tine....dar te cert putin....
ce am vb cu tine la inceput? cand incepi nu te mai lasi?
iubita asa nu se rezolva nimic...stii bine asta...azi tin , maine nu...o saptamana tin..3 ba ti tot asa....de maine reincepi...de la cap..din prima zi....si fara pic de abatare...ne tinem de treaba da?
nu vreau sa mai simti dezamagirea asta pe care ai simtit-o zilele astea si de aceea o sa fiu ffffffffffffffffffffoarte aproape de tine....cu ochii pe tine ...
iti setezi si tickeru asa cum trebuie..si de maine ....de la cap ...impreuna

__________________
Regulament slabute.ro
Jurnal Alynacrystyna

Retete Rina

SEMNEAZA: PRIMA PETITIE NATIONALA PENTRU DREPTUL LA O VIATA SANATOASA





"Nu ma uit in urma la cat am pierdut, sa pot vedea in fata,dar, ce a fost in urma mea e prezent in lupta mea de azi si lupta de azi imi aminteste de gustul amar al infrangerii de ieri. Azi..ca si ieri sau restul zilelor trecute, nu am putere de a lupta, nu am nici o strategie, nici motivatie, abia rasuflu.Si totusi ceva in mine ma tine...nu pe linia de plutire si nici in amortire ci...in lupta"
I do not try to be better than anyone else...I only try to be better than myself...
Every guy thinks that every girl's dream is to find the perfect guy...bullshit...every girl's dream is to eat without getting fat!!!