Subiect: Jurnal Tinky
View Single Post
  #1045 (permalink)  
Vechi 06 mar 2011, 16:28:25
Tinky's Avatar
Tinky Tinky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 04 nov 2010
Locaţie: Piacenza, Italia
Vârsta: 38
Dieta: Dukan - croaziera
Date: 170cm, 63.8kg
Mesaje: 1.402
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Tinky

Citat:
Anterior postat de pufik Vezi mesajul
Ce sa fac Tinky ma lupt cu problemele mele obisnuite . Am fost la scoala si ieri si azi , acum dezghet frigiderul , mai bine zis il pazesc sa nu se umfle parchetul. Ieri am avut o stare de imi venea sa ma bat singura , m-am calmat cu o repriza de cumparaturi . O fi astenia de primavara cine mai stie . La mancare a fost haos zilele astea dar nu-i nimic recuperez. Imi place cum iti sta cu noua coafura .
Off....astenia asta de primavara! E antipatica rau, singura chestie care nu imi place odata cu venirea anotimpului meu preferat Vad ca mai ai putin si ajungi la targetul propus! Felicitari! Si mie incepe lumea sa imi spuna sa nu mai slabesc Dar cine ii baga in seama! Trebuie sa ma simt eu bine cu mine si asta conteaza, nu??? Multumesc pentru comentariile la poze Si mie imi place coafura noua, simteam nevoia de o schimbare.... m-am plictisit de parul tuns in scari, asa ca l-am retezat drept Al meu a ajuns azi in Amsterdam Imi lipseste asa mult si nu cred ca o sa ne vedem mult timp de acum...pana pe la vara. Are licenta in iulie si daca l'as vizita l-as distrage de la invatat si e mai bine asa Dar nu-i nimic, trecem noi si peste asta! Ne iubim si vom fi impreuna curand...timpul zboara Eu ma duc sa spal vasele si sa ma intind putin, poate ma uit la un serial... am avut o noapte prea putin dormita Sa ai o zi frumoasa Andra