Subiect: Jurnal Tinky
View Single Post
  #1046 (permalink)  
Vechi 07 mar 2011, 09:29:46
pufik's Avatar
pufik pufik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Dieta: Dieta personalizata
Date: 172cm, 59kg
Mesaje: 1.172
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Tinky

Citat:
Anterior postat de Tinky Vezi mesajul


Off....astenia asta de primavara! E antipatica rau, singura chestie care nu imi place odata cu venirea anotimpului meu preferat Vad ca mai ai putin si ajungi la targetul propus! Felicitari! Si mie incepe lumea sa imi spuna sa nu mai slabesc Dar cine ii baga in seama! Trebuie sa ma simt eu bine cu mine si asta conteaza, nu??? Multumesc pentru comentariile la poze Si mie imi place coafura noua, simteam nevoia de o schimbare.... m-am plictisit de parul tuns in scari, asa ca l-am retezat drept Al meu a ajuns azi in Amsterdam Imi lipseste asa mult si nu cred ca o sa ne vedem mult timp de acum...pana pe la vara. Are licenta in iulie si daca l'as vizita l-as distrage de la invatat si e mai bine asa Dar nu-i nimic, trecem noi si peste asta! Ne iubim si vom fi impreuna curand...timpul zboara Eu ma duc sa spal vasele si sa ma intind putin, poate ma uit la un serial... am avut o noapte prea putin dormita Sa ai o zi frumoasa Andra
Face facultatea in Olanda ! Oho e inteligent . Bravo lui. CRed si eu ca l-ai distrage dar dupa cine recupereaza Clopotelul frumos . Acum daca se incalzeste afara o sa treaca timpul mai repede , iarna mie mi se pare ca trece asa greu se intuneca devreme, stai mai mult prin casa, n-ai chef de nimic e mai frig dar acum. Abia astept sa iesim cu cateii in parc , aveam un caucazian ( pe care eu nu pot sa-l plimb e prea mare si n-am forta de rigoare si un beagle care pot sa-l plimb ). Saptamana asta vreau sa recuperez la sport . Serverul iar nu merge si stam degeaba pana vine domnul care se ocupa cu intretinberea calculatoarelor. De luni de la prima ora pfff si venisem pusa pe treaba , ma enerveaza la culmea Important e ca mi-a mai trecut starea si ma simt cat de cat fericita Andreea la cat ai slabit tu cred ca lumea iti zice ca ai slabit destul . E vizibila diferenbta . La mine cu cele 4 kg hmmm dar constitutia pe care o impartim ( si tu si eu ) e destul de iritanta , trebuie sport la greu pentru picioare . Nu zic ca se vede diferenta , am incercat niste pantaloni scurti de asta vara si nu mai pleznesc pe pulpe vin bine acum . Eu la pantoloni am mereu problema asta prea largi in talie si stramti pe coapse. Ce seriale urmaresti? Eu sunt fan inrait Seinfeld , cred ca l-am vazut de 50 de ori dar tot nu ma plictisesc de el, mi se pare cel mai tare serial de comedie si filmele de desene animate de la disney le ador. Te-am pupat !
__________________
Andra


Jurnalul meu aici : http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...k-8001-22.html