Subiect: Jurnal Tinky
View Single Post
  #1049 (permalink)  
Vechi 07 mar 2011, 14:17:43
Tinky's Avatar
Tinky Tinky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 04 nov 2010
Locaţie: Piacenza, Italia
Vârsta: 38
Dieta: Dukan - croaziera
Date: 170cm, 63.8kg
Mesaje: 1.402
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Tinky

Citat:
Anterior postat de pufik Vezi mesajul
moama cate seriale urmaresti , am uitat si mie imi place CSI si Miami si New York .Sportul trebuie sa-l facem Am observat ca rezultatele sunt mai frumoase si se observa in zonele problema asa ca Nu te lasa ! Esti o invingatoare baga sport . Ce sport faci ? Mie imi place mul;t HHA si nu ma obo asa rau si e si amuzant. La scoala te mai duci ? Nici eu n-am avut acasa caini , dar acum daca stam la casa avem. Dar beageul e teroare , are o energie eu nam vazut caine asa , se joaca pana obosesti tu si el e tot vioi si sta numai in 2 picioare si e pofticios si prietenos , dar nu latra niciodata ( asa e rasa lor) si se bucura la oricine mai ales la copii e inebunit dupa ei bine si copii il iubesc mult . Te-am pupaxcit !
Da eu le-am urmarit pe rand. Acum sunt cu toate la zi Tot timpul urmaresc site-urile de torrenti sa vad cand apare un nou episod Am facut si eu HHA dar nu prea mi-a placut. Star walking am facut o perioada... ma gandesc sa caut niste exercitii pt grupele de muschi care ma intereseaza si sa fac de capul meu Vreau si eu Beagle, mi se pare un caine atat de frumos si cu personalitate Dar lasa ca o sa vina ziua cand o sa am si eu catel Pupicei