Subiect: Super Slim
View Single Post
  #106 (permalink)  
Vechi 17 feb 2010, 11:41:40
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Super Slim

Citat:
Anterior postat de iionela Vezi mesajul
buna. am ajuns la greutatea de o tona și sunt mulțumita, am slăbit în 3 luni 8kg. și am mâncat și dulciuri, am băut și un pahar de cola și nu mi-a fost râu. de pe data de 19 sunt în perioada de menținere. vreau sa va mulțumesc pentru sfaturi. m-am interesat înainte sa la i-au. 2 colegele de la munca l-au încercat, la una i-a dat rezultat a slăbit 15kg și a pus vreo 3 kg cu ocazia sărbătorilor, cealaltă colega i s-a făcut rău de la pastila. am fost informata despre efectele negative și sunt bine. mulțumesc pentru sfaturi
O tona inseamna 1000 de kg, nu 100
Macar stii singurica ce faci si esti constienta de pericole bv

Citat:
Anterior postat de ekanda Vezi mesajul
Buna, am luat folosit si eu aceste pastile acum un an de zile, doar o singura cutie. Intr-adevar nu aveam pofta de dulciuri si parca am slabit vreo 3 kilograme . Nu puteam sa dorm noaptea, transpiram destul de mult, ameteli si aveam o stare constanta de agitatie si nervozitate.Dupa ce am incetat sa le mai iau m-am ingrasat cu cateva kilograme bune, cred ca toata infometarea si-a facut efectul. M-am convins ca la mine nu functioneaza pastilele sau ceaiurile de slabit, ci doar dieta si sportul....mai greu ce e drept dar tot acest efort chiar are rezultate.
Bravo pentru concluzia trasa, Ekanda. De-ar ajunge toate slabutele-wannabe la concluzia ta...
__________________
Răspuns cu citat