View Single Post
  #109 (permalink)  
Vechi 14 mai 2018, 08:00:13
Michelina's Avatar
Michelina Michelina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: Jurnal 2018 Michelina

Desi nu am vazut rezultate nu ma las. Saptamana asta voi continua cu 3 mese pe zi ( prima la mai putin de o ora dupa trezire), ultima cel tarziu la ora 7 seara ( ieri am reusit performanta de a manca ultima masa inainte de ora 6 seara !!)
Fara gustari, fara ciuguleli

MD - 2 oua cu 2 bucati de spanac congelat, 1 fir ceapa verde,45 g urda, 2 rosii cherry, 1 mini ardei gras, 1 ridiche si 1 iaurt grecesc
Pranz - piept de pui la gratar - 150 g , humus, ardei, rosii cherry, ridiche
Cina - ciorba de curcan cu legume ( fara cartofi), 1 lingura smantana, peste afumat, humus, legume.

Incredibil dar toata chestia asta are abia 1200 cal
__________________
[/URL]
"Pentru a fi fericit este esenţial să ai ceva de iubit, ceva de făcut şi ceva spre care să năzuieşti." - William Blake
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui Michelina:
adinico (14 mai 2018), corinnef (24 mai 2018), curly.light (16 mai 2018), Laura (14 mai 2018)