Subiect: Manichiura
View Single Post
  #11 (permalink)  
Vechi 05 iun 2010, 10:09:22
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 31
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Manichiura

buna fetelor imi pare foarte bine ca sunte ti incantate de acest subiect...eu am momente cand am unghiile frumoase si toata lumea le lauda (dar asa cresc ele frumos..le mai pilesc putin si gata)...si alte momente cand imi este rusine sa le arat....eu am o problema cu pielitele....am niste pielite meri care se exfoliaza parca se fac numai franjuri...si daca le tai imi da sangele...nu mereu dar in perioadele acelea e groaznic...poate aveti o solutie...am incercat sa nu le mai tai ...sa le imping cu un betisor...dar nu a functionat atara foarte rau...si unghiile se exfoliaza in unele momente nu mereu...cum spuneam uneori sunt laudate..alteori distruse...ador sa am unghiute frumoase si ingrijite..app fetelor am auzit ca daca aplicam zeama de lamaie pe unghi sau tinem unghiile inmuiate in zeama disper petele de pe unghii...nu am incercat dar m ar tenta sa incerc....cred ca am scris cam mult sper ca nu v am plictisit...fetelor as vrea sa pun niste poze dar nu prea ma pricep...poate ma ajutati voi
Răspuns cu citat