Subiect: Jurnal Mika
View Single Post
  #11 (permalink)  
Vechi 01 sep 2009, 10:12:54
isza's Avatar
isza isza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 21 aug 2009
Locaţie: Hunedoara, Romania
Vârsta: 33
Date: 165cm, 65kg
Mesaje: 96
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mika

Citat:
Anterior postat de mika_me Vezi mesajul
programul meu de azi..de pana acum
m-am terzit mai tarziu, pentru ca am fost plecata pana la iasi si am ajuns inapoi acasa pe la 2 noaptea..m-am trezit pe la ora 8 si ceva..am papat 90 g de pastrama(132 calorii)...dar nu am mai facut tae-bo inainte si nici dupa, ca am avut treaba...acum o sa ma bag la un antrenament...mai sunt 2 ore si trebuie sa iau pranzul..mi-e lehamite..mi-a pierit toata pofta de mancare, desi stiu ca trebuie sa pap, cu dispozitia asta pe care o am acum, m-as infometa non-stop..vorbesc prostii, stiu, dar ce aiurea e cand te simti atat de "maaaaaaaaaaare"...o sa revin peste cate va ore sa imis criu caloriile ingerate si cele consumate...life's no good sometimes...
buna dimi mika_me nu mai fi suparata...hai sus moralul si abdomentul tare hai la tae-bo sa descarcam acolo supararile.....cu capul sus si zambetul pe buze sigur vei reusi
isza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1867 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 318 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]