View Single Post
  #11 (permalink)  
Vechi 17 sep 2011, 18:53:11
pitic zuz's Avatar
pitic zuz pitic zuz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2010
Locaţie: Campina, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Montignac - faza I
Date: 154cm, 67.1kg
Mesaje: 398
Aprecieri acordate: 17
Am fost apreciat(a) de 60 ori in 39 mesaje
Implicit Re: Principiile de baza ale dietei Montignac Faza I

Citat:
Anterior postat de nicodhd Vezi mesajul
buna fetelor .....sunt noua la montignac si as dori sa stiu daca exista pe site un subiect de genul ´´LA CUMPARATURI CU MONTIGNAC ´´ in care sa gasim lista de alimente ,produse montiapte,in ce supermarketuri se gasesc ,denumire ,marca ce le produce ,eventual foto .Eu traiesc in Spania si aici exista asa ceva ,astfel stiu ce inghetata ,ce conserve ,bulion ,sunca presata ....pot cumpara si bineinteles unde le pòt gasi .Peste 2 sapt vin in Rom in vacanta si nu as vrea sa umblu citind toate etiketele prin supermarket .Spre ex nu stiu unde pot cumpara in ro wasa fibre ,un gem fara zahar ,dextroza si alte cele nepermise (melaza ,amidon,sacaroza...ingrediente neagreate de Montignac).
multumesc anticipat !
daca te uiti putin in Gasca fetelor care tin Montignac partea IX ai sa vezi ca e o discutie despre lista cu ce avem prin frigider....
poti deasemenea sa pui si tu lista ta si slabutele te pot corecta daca ceva nu este conform
ar fi bine sa le dam si slabutelor ideea de a reface listele si sa punem si marca produselor
__________________
Nu exista alimente nesanatoase... ci cantitati

Ultima dată editat de pitic zuz; 17 sep 2011 at 18:55:24.
Răspuns cu citat