View Single Post
  #111 (permalink)  
Vechi 18 mai 2017, 19:33:48
adinico's Avatar
adinico adinico este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: Rina si cat mai multa miscare
Date: 165cm, 79.6kg
Mesaje: 3.919
Aprecieri acordate: 8.165
Am fost apreciat(a) de 5.317 ori in 2.849 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Citat:
Anterior postat de curly.light Vezi mesajul


Multumesc din suflet, Adriana, esti o bomboana!
Felicitari pentru luna conforma, ma bucur sa vad ca se poate. Si multumesc ca mai aduci motivatie si pe la mine prin casuta!

Rina e un fel de dieta disociata, daca imi amintesc bine? Stiu ca citisem principiile in urma cu cativa ani, mi s-a parut crunta atunci.
Bomboana de menta .
Rina e un fel de disociata da are 4 zile proteina, amidon, carbo și vitamine. Nu este o dieta ci o structurare foarte permisiva a alimentației, fără combinații care se digeră greu și Îți fura energia efectiv. Acoperă din punctul meu de vedere o gama larga de pofte . Parerea mea e ca e dieta permisiva o data la 4 zile sa mănânci dulce și obligatoriu ciocolata neagra . Eu am revoluționat colegele la birou cu rinuta mea și deja dau tabelele cu gramaj și condițiile pricipale ca lumea se apuca de treaba văzând rezultatul meu.dar asta e fiecare suntem unici poate nu se potrivește la unii dar la alții la câte postari am văzut și pe pagina de fb dieta rina 90 de zile îmi întăresc încrederea ca se poate atâta timp cât nu se revine la obiceiurile proaste dinainte.
__________________
02.02-85; 20.02-84.9; 04.04-84.5 kg; 02.05-82.3 kg; 13.05-81.7
... 31.07-81.9 kg ...

Ultima dată editat de adinico; 18 mai 2017 at 19:35:54.