View Single Post
  #117 (permalink)  
Vechi 24 mai 2017, 21:53:35
curly.light's Avatar
curly.light curly.light este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
Roxana sper ca ești bine doar examenele te-au reținut și nu te-am mai auzit !! Spor, bafta și mult succes!!! Cu drag
Hei, Adriana Ma bucur ca nu m-ai uitat!

Da, da, am fost doar foarte ocupata. Am avut un examen crunt, crunt azi. Nu stiu cum se face, niciodata nu reusesc sa invat din timpul semestrului, si ma trezesc in sesiune ca de fapt vreau si note mari daca se poate Clasic. Examenul a trecut cu bine, din fericire... si de acum parca vin multe, dar mai abordabile.

Din pacate, am facut praf zilele astea La capitolul mancare nu am facut niciun binge masiv (am mancat niste ciocolata duminica, ca a fost onomastica mea, si ieri si azi pt energie, dar nu abuziv), daaar in schimb..2 energizante pe zi Si alea au zahar mult... off, si am zis ca ma mai adun si ma mai echilibrez dar vad ca nu reusesc cand sunt stresata. OF!
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui curly.light:
adinico (25 mai 2017), alina_neamt (24 mai 2017), butterfly30 (24 mai 2017)