View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 17:04:19
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (28.11-13.02) - Slabute de Craciun

Citat:
Anterior postat de Cintya Vezi mesajul
Eu deja m`am gandit la target Azi dimineata aveam 79.6kg iar pe 13 februarie cand se va termina concursul, vreau sa am 70 fix

Sper sa ne mobilizam si sa fim un grup de fete ambitioase. Inca nu stiu cum se vor forma grupurile, nu imi doresc sa fiu lider, imi doresc doar niste fete cu care sa fac o echipa buna.

Daca vor vrea, voi face grup cu fetele din celelalte concursuri, insa nu stiu daca ele isi vor mai putea dedica timpul concursului, asa ca astept raspuns din partea lor. Daca nu vor mai participa, astept sa ma includa cineva intr`un grup de fete cu muuullta vointa Eu sunt dispusa sa dau tot ce pot in lupta cu kg in plus
In acest concurs nu exista lideri.

Este facut pe un alt mecanism. Sa citesti pe prima pagina, s-a dezvoltat si o sectiune separata pentru inscrieri.

Este mult mai usor acum.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat