Subiect: Herbalife
View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 21 feb 2010, 18:38:18
bebelusha's Avatar
bebelusha bebelusha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 28 ian 2010
Locaţie: bacau, Romania
Vârsta: 38
Dieta: vine barza :)
Date: 160cm, 69kg
Mesaje: 4.359
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 26 ori in 24 mesaje
Smile Re: Herbalife

Citat:
Anterior postat de Suzume Vezi mesajul
Pe mine m-a abordat o doamna prin Carrefour. M-a intrebat daca vreau sa mananc santos, daca vreau sa slabesc, chestii de genul. Am intrebat-o clar "Vreti sa-mi sugerati pastile sau prafuri? Ca daca da nu sunt interesata". Ea bineinteles: "Nu, in niciun caz, slabiti in mod natural". Imi iau o prietena cu mine si ma duc la intalnirea cu respectiva. Ajung la adresa, scris maare pe usa: "Herbalife". Mi-a prezentat cazuri de persoane care au slabit si la sfarsit lista de preturi. Costa enorm, mai bine dam banii pe grapefruit si lamai decat pe prostii de genul. Si bineinteles ca nu am scapat usor de ea, m-a sunat in fiecare zi timp de 2 saptamani desi eu nu ii raspundeam la telefon.

Sunt ca lipitorile oamenii astia.
Va spun din experienta ca e cacealma totala..costa cateva sute de euro sa te tii de program ala se cheama program de slabit...slabesti intr-adevar, dar faza tare ca mai dai cateva sute de euro ca sa iei programul de mentinere...daca nu il iei te ingrasi, daca il iei si il opresti te ingrasi...va spun sincer si pe vazutelea..dar, nu ca pui la loc kg acumulate,,,duble tata, 20-30 in plus..diformitate in toata regula..m-am dus si io la o conf de a-lor si am intrebat..pai io daca slabesc de ce tre sa mai iau si prog de imentinere? rasp: pai sa nu te ingrasi la loc...da stai un pik ca ei inainte spuneau ca nu te mai ingrasi in veci, nici macar 1 kg..e prosteala pe fata..nici macar nu au stiut ce sa imi raspunda...si costa muuulti bani, vb cuiva, pleci la ski o sapt de banii astia,, si acolo lucrezi si toate grupele de muschi
Răspuns cu citat