View Single Post
  #129 (permalink)  
Vechi 23 nov 2011, 19:38:23
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal de dieta grasuta1961

Citat:
Anterior postat de RoxanaM Vezi mesajul
Trec si azi pe la tine(sa nu poti spune ca nu am venit in vizita zilnic )Ma duc sa-mi fac plimbarea de``ora 5``cu Wizzy si apoi pregatesc cina-pentru mine mamaliga cu lapte si pentru baieti paste cu lapte Trec mai tarziu sa vad si meniul tau de azi.Te puuuup
Ai vazut ca am avut musafiri,da se pare ca ne inmultim pe aici si imi place tare mult.
Imi pare bine ca ai trecut pe la mine.Eu acum am ajuns acasa.Am mers cu Simo sa-si aleaga ce sa -i aduca Mosul.Nu mai pot sa-i iau singura ca trebuie sa-i placa si sa probeze.Deja si-a ales 2 perechi de blugi.Mai vrea o geaca matlasata pana in talie si o haina matlasata mai lunga.Imi pare bine ca te tii de treaba.Eu azi am ajuns la cal mai multe ,insa nu am depasit cat mi-a calculat calculatorul pentru a slabi 4 kg /luna.Cat priveste musafirii ,ma bucur enorm ca vin aici.Cine stie poate ne strangem toate si Mos Craciun ne face cadou cateva kg bune in m inus.Cam 6-6 kg in minus as vrea.Ce spui????
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat