View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 04 apr 2012, 18:38:42
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit re: Jurnal niculina04

Citat:
Anterior postat de ocsanel Vezi mesajul
Buna ziua si casutei tale Niculina, si mie imi place casuta ta cu lacramioare si meniul e foarte bun, dar balonarea poate fi de la iaurturi si conopida, vezi si tu poate le scoti o zi si vezi, eu am scos iaurturile caci nu-mi priesc ba chiar ma ingras de la ele chiar si cele degresate. Daca iesti balonata des poti bea ceai de fenhel, la sigur ca este la voi sau daca nu marari oparit se da si la bebelusi .
Lasa scumpica ca parul creste , te inteleg ca supararea mai mare e ca le face bune in fiecare zi si strica farmecul cu lucrurile astea, si eu ma mai incui in tualeta sa ma calmez citeodata ca simpt ca-mi iese foc pe nari
nu mancai inca conopida (e la cuptor combinata cu brocoli,miroase ff bine)...........atunci cand ma enervez ,cand sunt obosita rau simnt ca explodez.......................ocsanelule asa e cu copii,linistea nu mai exista
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]