View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 08 iul 2011, 11:52:31
Sarita's Avatar
Sarita Sarita este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mar 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Alimentatie sanatoasa
Date: 165cm, 54.2kg
Mesaje: 852
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Principii McKenna

Citat:
Anterior postat de Ankutzelu Vezi mesajul
multi inainte . da stai bine. eu sunt mai mare in partea de sus si am niste picoare subtiriiiiii, da subtiri, nu pot sa port nimic scurt. parca am niste bete. am 43 de cm sus la coapsa si 83 in solduri deci iti dai seama. in schimba la bust am 90 si deasupra sanilor (spate) am 89. deci arat ca un culturist ce mai . asa mi-as dori si eu sa am solduri rotunde si coapse, chiar si mai dolofane sa fie si sa fiu foarte subtirica in sus. va invidiez fetelor pe astea care aveti forma de clepsidra sau de para. eu sunt ca un mar umflat. bine ca acuma sunt slabute, dar nu am forme, sunt dreapta, arat ca un barbat la corp. da stii cum e.... nimeni nu a multumit cu ce are si vrea mereu ce are altul. cum vreau eu parul cret si prietena mea cea mai buna (il are cret) si il vrea lins, tot timpul il face cu placa
eu te invidiez pe tine...eu nu suport coapsele groase de ce ni iti plac picioarele tale? e fain sa fie subtiri
nici eu nu prea sunt multumita in rest de ce am intitdeauna voiam sa am ochi caprui sau albastri (ii am verzi) asa suntem noi .. niciuna nu e multumita de ce are
__________________
You don't get what you WISH for you get what you WORK for!
Sarita, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1967 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1450 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 934 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat