View Single Post
  #14 (permalink)  
Vechi 28 sep 2011, 11:07:19
mother eagle's Avatar
mother eagle mother eagle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 27 sep 2011
Locaţie: Cluj, Romania
Date: 170cm, 76.5kg
Mesaje: 8
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Acupunctura pentru slabit

Am citit despre neplacerile ce le-ai avut, si chiar l-am intrebat pe medicul meu de astfel de pete maronii, el a zis ca in peste 15 ani de practica nu a auzit si nu a intalnit asa ceva. Mi-a zis ca uneori sunt posibile niste vanatai sau mici sangerari (la punctele de la urechi), dar in principiu sunt foarte rare.

Eu sunt foarte incantata de cum decurge la mine acupunctura si slabitul. Depun si eu efort - mancarea si miscarea - ca mi-a spus clar doctorul, de la inceput, ca acupunctura singura nu poate face minuni. Acupunctura ajuta la reducerea senzatiei de foame si accelereaza metabolismul de pana la 3 ori.

Succes cu planificarea sarcinii, perioada cea mai frumoasa din viata unei femei, din punctul meu de vedere.
mother eagle, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2224 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1707 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 933 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat