View Single Post
  #14 (permalink)  
Vechi 17 nov 2011, 08:31:36
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Jurnal de dieta grasuta1961

Citat:
Anterior postat de grasuta1961 Vezi mesajul
Buna marilo!!!
Pe mine ma cheama Mihaela.Pe tine??? Sa stii ca nu e bine sa stai acasa,insa eu de cand am fetita stau acasa ,adica de la 37 de ani.Eu am cantar luni.Azi am tinut ca la carte.Ma inspir si eu dupa dieta lui Mihaela Bilic sau alte diete de 1500 cal.La mine e la inceput cu numaratul si sper sa ma tina ceva vreme ca tare vreau sa slabesc.Intrand la menopauza am pus pe mine fara sa-mi dau seama.Azi pot sa ma laud cu 30 min de bicicleta.sunt tare mandra de mine.plus de asta am fost si la plimbare ,dimineata dupa cumparaturi si acum s eara cu fetita mea sa-si ia sutien chipurile,cu toate ca nu are inca nevoie .Insa i-am facut pe plac,doar o fetita am.Ce pot sa-ti spun ,decat ca te astept aici atunci cand poti.Eu intram la casuta cu "slabute,grupa 80-90 kg" ,insa nu ma simteam in largul meu.Sunt niste fete minunate acolo si ele mi-au sugerat sa-mi nr. caloriile.Asa ca le-am ascultat sfatul.Iti doresc o seara frumoasa marilo si sambata la cantar sa ai rezultate cat mai bune!!!
neata
felicitari !!!
putina ambitie tb ...30 min bici din prima e super ..
o zi frumoasa
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat