View Single Post
  #14 (permalink)  
Vechi 21 feb 2010, 09:45:25
claire35's Avatar
claire35 claire35 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica in medie 1200-1300 kcal/zi
Date: 159cm, 87.4kg
Mesaje: 233
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Claire35-Un nou mod de viata!!!

Merci fetele de incurajari ..si Anes in legatura cu pregatirea..ahahhaha...pai am mai incercat si eu cure de care ma lasam repede..netul e prietenul nostru ..mai aflam una alta + cate o carte citita + acest forum ,care in afara de faptul ca te incurajeaza si vezi ca sunt fete care reusesc " imposibilul" iti da si informatii ce te ajuta mult..eu va urmaresc de ceva timp..Dara imi spusese de forum de anul trecut...insa nu sunt genul de om care intra pe forumuri si discuta..ci asista doar ca spectator..insa m-am gandit ca experienta mea poate ajuta pe cineva..daca toate ati face la fel...cine ar mai activa aici?...plus ca la un moment dat cand voi avea perioade de stagnare sfaturile si incurajarile imi vor fi super utile..
__________________
Un nou mod de viata!!!
claire35, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1758 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1241 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]