Subiect: Jurnal Raluka
View Single Post
  #144 (permalink)  
Vechi 28 aug 2012, 16:01:04
raluka's Avatar
raluka raluka este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Date: 163cm, 76kg
Mesaje: 683
Aprecieri acordate: 8
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal Raluka

Buna drag jurnal,
revin dupa o absenta destul de mare vad...nu am mai postat de mult
dupa escapada de la mare...mi-am revenit usor usor....am ajuns la 56 de kg iar, dar m-am hotarat sa nu ma mai grabesc asa de mult sa slabesc, mai ales ca nu am facut sport si parca se vede la sani oricum uitandu-ma in oglinda si analizand corpul meu pot spune ca sunt multumita de rezultate, chiar daca teoretic ar trebui sa mai scap de niste kg, ma deranjeaza ca voi pierde din formele mele(m-am intalnit cu o veche prietena zilele trecute cam de aceeasi inaltime cu mine si care a slabit considerabil ajungand cam la 50-51 kg si sincer e slaba slaba, nu are nici sani nici fund e plata...si desi si ea inainte era plina de forme si sincer nu vreau sa ajung la ea) adica singurul lucru care mi-a placut au fost picicoarele ....
vesti bune insa pentru mine din moment ce intr-o seara m-am abitionat si am pus 2 persoane diferite sa ma masoare se pare ca inaltimea mea este de fapt 162.5 si nu 161 cum o afisam pana acuma la avatar, ceea ce schimba multe lucruri.Targetul meu acuma este de 54-55 kg iar acuma am 57 kg .Sunt multumita momentan si deocamdata vreau sa ma bucur de mancare (pana acuma m-am tot privat si am fost ff atenta la calorri acuma imi pot permite 2-3 zile sa sar calul iar urmatoarele 3 sa fiu iar stricta....)
vara e aproape terminata iar eu deabia astept iarna sa pot imbraca o gecuta pe care am dat o gramada de bani (270 ron iarna trecuta) si care imi venea destul de stramta la 63-65 kg de bia astept sa vad cum va sta pe mine acuma..inca nu am scos-o din debara...
__________________