View Single Post
  #14727 (permalink)  
Vechi 19 sep 2014, 10:51:36
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Michelina Vezi mesajul
Niculina are dreptate. Dar tu nu poti lucra acolo?
Stiu ca are dreptate, chiar imi fac bine cuvintele ei. Are dreptate in tot ce spune....
Eu nu mi-am gasit de lucru inca... Am gasit casa asta intr-o zona mai "moarta" a Angliei.... Efectiv nu ai ce face aici, ca fata.... Niciuna dintre noi (suntem trei fete in casa) nu lucreaza, din acelasi motiv. Musulmanii nu lucreaza cu femei. La astia vezi doar barbati angajati...
Ba chiar am luat-o la pas din magazin-in cofetarie-in fast food-in scoli pt serviciu, sperand ca o sa aiba nevoie de angajati... Au nevoie, dar de barbati....
Ne-am gandit sa mergem in alt oras sau in alta zona a orasului, dar doar noi doi nu ne vom permite, chiriile incep de ls 200 de lire/saptamana.... Iubi atat castiga, asta e salariul lui/sapt
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui happygirldiana:
Michelina (19 sep 2014)