View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 03 aug 2011, 15:07:22
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Genul meu de filme:D/Ce film ai vrea sa revezi

Citat:
Anterior postat de anamariaff Vezi mesajul
Buna, fetelor!
Avea dreptate cineva mai sus ca majoritatea comediilor americane sunt proaste, ori unde nu-mi plac mie. Totusi, am gasit una care mi/a placut foarte mult: The Ugly Truth, cu Gerard Butler, care este unul dintre actorii mei preferati. Eu in general ma uit la filmele in care joaca cei ce imi plac mie, de exemplu nu ma pot uita la Inception sau nu stiu cum ii zice, ptr ca nu-l suport pe Leonardo DiCaprio si nu stiu de ce, nu-mi place mie.
Dar imi plac asa: PS I Love You, Law Abiding Citizen, 300, The Holiday, The Guardian, A walk to remember, Burlesque, I Am Sam (l-am vazut in urma cu doua zile si am plans ca o nebuna), The Rite (Anthony Hopkins joaca magistral).
La filme mai vechi m/as uita oricand la Pretty woman, cred ca l/am vazut de 30 de ori, J.I. Jane, Dirty Dancing.
La seriale sunt acum fana The Mentalist, ma uit la fiecare episod in parte, Dr. House si Minti criminale. Noroc cu internetul asta, ca sunt site-uri unde le gasesc pe toate, in ordine, ca nu as avea cum sa respect orele la care se difuzeaza, din cauza muncii.

Eu am vazut acum ceva timp The phantom of the opera si pana n-am vazut distrubutia n-am stiut ca Gerard Butler era fantoma!! a jucat super bine!De atunci imi place de el
Eu tot de pe net le iau..la tv sunt tare in urma cu serialeleMS pentru recomandari , vreo 4 filme nu le-am vazut

Mie ca actrita-mi place f mult Keira Knightley..Mi se pare ca-si alege asa de bine filmele..
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done



Răspuns cu citat