Subiect: Jurnal Nr 5
View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 28 apr 2018, 11:30:16
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Nr 5

Buna din nou!
Mai este azi si maine si s a dus o saptamana de tentativa de dieta. De ce spun tentativa? pentru ca inca nu ma simt in largul meu sa mananc fructe sau paine sau alte bunatati, fie ele chiar si in cantitati mici. Pe de alta parte m/am cam incadrat in punctaj , desi nu mi se pare mie prea ok sa fie o praji dukan la aceleasi puncte cu o praji cu faina... Azi merg la cumparaturi si o sa imi iau pepene . De asta imi e tare pofta! Saptamana aceasta am mancat banane , capsuni si mere verzi. La sfarsitul lunii mai voi fi nasica la botez si tare mult mi ar place sa fiu o nasica mai slabuta.
In plus am inceput sa fac miscare si m am asociat cu o prietena (pe care aici pe grup am cunoscut o) si ne intrecem in pasi. Cine are aplicatia S health pe Samsung ma poate contacta si putem deveni prietene acolo . Pe mine ma motiveaza si chiar mi se pare ca mersul e cel mai natural sport care il poti face, plus ca aplicatia monitorizeaza fara sa iti dai seama.

Macar am inceput sa fiu mai activa!.
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui AnDrAdAxl:
curly.light (17 mai 2018), Michelina (28 apr 2018), nikytour (29 apr 2018), Un Pai Roz (28 apr 2018)